MČR kule Plzeň

Na Mistrovství ČR ve sportovní střelbě v Plzni náš klub reprezentovali střelci Martin Stárek, Martin Jókala a Matěj Slíva, Klára Ticháčková spolu s Káťou Středovou už jako členky Dukly Plzeň. Martin Jókala nastřílel 540 bodů a umístil se na pěkném 12.místě ve sportovní pistoli, Matěj Slíva s 519 body obsadil 19.místo, oba v kategorii dorostenci. Martin Stárek střílel jak sportovní, tak i rychlopalnou pistoli. V rychlopalné pistoli se umístil na krásném  4.místě, ve sportovní pistoli se mu závod povedl a výsledkem 558 bodů si vystřílel 3.místo a bronzovou medaili, v obou disciplínách v kategorii junioři. Klára s Káťou stříleli disciplínu sportovní pistole v kategorii juniorky, po základním závodě postupovali obě do finále, Klára z pátého a Káťa z prvního místa. Finále se povedlo, Klára v konkurenci obsadila pěkné 4.místo a Káťa si jako Martin vystřílela 3.místo. Všem gratulujeme ke krásným výsledkům.