MČR vzduchové zbraně Plzeň – 18.3.2023

V sobotu 18.3.2022 se střelci našeho klubu zúčastnili Mistrovství České republiky ve střelbě ze vzduchových zbraní v Plzni. Z dorostu jelo do Plzně 6 střelců našeho klubu, Jókala Martin a Pavel Kotek z Trutnova, z Vrchlabí Slíva Matěj a Pochop Petr, z Nové Paky Slámová Diana, pro kterou to byla spolu s Petrem Pochopem premiéra na MČR.  Dále v Plzni střílel Martin Stárek už v mužích, Kateřina Středová v ženách a Klára Ticháčková ve starších dorostenkách. V kategorii starší dorostenci obsadil velmi pěkné 8.místo nástřelem 355 bodů Martin Jókala následován na 14.místě Pavlem Kotkem. V mladších dorostencích obsadil skvělé 12.místo Slíva Matěj nástřelem 352 bodů, Petr Pochop se umístil na 23.místě. Diana Slámová na své premiéře obsadila 12.místo nástřelem 313 bodů. Martin Stárek v mužích obsadil 60.místo. Nejlepší výsledky předvedly Káťa s Klárou. Klára ve starších dorostenkách obsadila vynikající 2.místo nástřelem 369 bodů a stala se vicemistryní ČR pro rok 2023. Káťa v ženách postupovala do finále ze 6.místa, v rozstřelu se jí povedly poslední dvě pětiranné položky a do finále o zlato postupovala z prvního místa. Ve finále v dramatickém souboji zvítězila 17:13 na body a získala titul Mistr ČR pro rok 2023. Fotogalerie na rajčeti jako obvykle. Všem zúčastněným děkujeme za skvělé výsledky a gratulujeme k umístění.

Za SSK Vrchlabí Středa Roman